PRATITE NAS NA:

Danas, u nedelju 9. listopada naši mlađi pioniri odigrali su svoje 8. prvenstveno kolo. Nakon 6 odigranih kola uvjerljivo su prvi sa 18 bodova i gol-razlikom od nevjerojatnih 97:0.

Današnji protivnik im je bio NK "BUDUĆNOST" iz Miklavca, jedini pratitelj na prvenstvenoj tablici sa također 18 bodova, ali u 7 odigranih utakmica. To je najteže gostovanje naši mlađih u prvenstvu te je ta utakmica bila pravi derbi cijelokupnog prvenstva. U dosta nervoznoj utakmici naši dečki u sedmoj utakmici dobivaju prvi gol u prvenstvu te gube s 1:0. Nadali smo se da će doći do preokreta, ali nažalost na poluvrijeme odlazimo s zaostatkom od 2:0. U nastavku igre još jedan šok za naše mlađe pionire. Naš golman Novak Patrik zbog prekršaja izvan šesnaesterca dobiva crveni karton. Ulogu golmana do kraja utakmice preuzima Vuković Marko. Bivši golman Bistrović Mateo igrao je prvo poluvrijeme, te je u poluvrijemenu zamjenjen pa nije mogao stati na gol. S igračem manje te s zaostatkom od 2:0 malo tko se nadao bodu na najtežem gostovanju u sezoni. Ali naši dečki se nisu predavali te preko Kraljić Antonia smanjuju rezultat na 2:1. Iznimno borbenom i požrtvovnom igrom naši mlađi pioniri dolaze do izjednačenja, 2:2. Strijelac je bio Oletić Roko. Pred sam kraj susreta kad smo već svi pomislili da će utakmica završiti neriješenim rezultatom, Karlovčec Karlo zabija za pobjedu i slavlje od 2:3. Čestitke našim dečkima na iznimnoj utakmici te preokretu s igračem manje.

U sljedećoj utakmici smo domaćini protiv NK "SOKOL" iz Vratišinca.

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1