PRATITE NAS NA:

Zadnje prvenstveno kolo u kategoriji mlađih pionira odigrano je ove subote u 10:00 sati. Naši dečki na domaćem terenu ugostili su trećeplasirano ekipu NK "SOKOL" iz Vratišinca.

Naši mlađi pioniri do sada su skupili maksimalnih 21 bod u sedam utakmica, a gosti 16 od mogućih 24 boda. Kao što se i očekivalo naša ekipa bila je puno kvalitetnija i dominantnija na travnjaku. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 4:0 u korist naše ekipe. U drugom poluvrijemenu nastavlja se nadmoć naših mlađih pionira te uz brojne promašene prilike konačni rezultat na kraju glasi 9:0. Strijelci na današnjoj utakmici su bili: 2x Karlo Karlovčec (27. i 57. minuta), 2x Roberto Čurin (47. i 53. minuta), te po jedan pogodak Antonio Kraljić (20. minuta), Roko Oletić (22. minuta), Petar Tomšić (41. minuta), Patrik Murota (58. minuta) te jedan auto-gol u 14. minuti.

Pred mlađim pionirima je još 5., zaostalo kolo koje se igra u Malom Mihaljevcu protiv NK "MALI MIHALJEVEC".

Ovom pobjedom naši dečki učvršćuju prvo mjesto na tablici te ovom pobjedom i matematički osiguravaju jesenski naslov. Čestitke igračima i treneru Stjepanu Perčiću.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1