PRATITE NAS NA:

Nakon pobjede naših pionira u 6. kolo u gostima u Sv. Jurju na Bregu kod NK "VENERA" s rezultatom 0-3, u subotu 1.10. u 7. kolu bili smo domaćini NK "JEDINSTVO" iz Gornjeg Mihaljevca.

Naši mlađi pioniri zauzimaju prvo mjesto na tablici sa maksimalnim učinkom u 5 odigranih utakmica i nevjerojatno gol-razlikom od 77:0, a NK "JEDINSTO" zauzima 7. mjesto na tablici sa po dvije pobjede i poraza. Očekivano to je bila potpuno jednosmjerna utakmica te apsolutna dominacija naših mlađih pionira. Uz brojne prilike tokom cijele utakmice rezultat je na kraju glasio 20-0 u korist naših mlađih pionira.

Na kraju nam ne preostaje ništa drugo nego pohvaliti naše dečke pod vodstvom trenera Stjepana Perčića te najaviti sljedeću utakmicu koja se igra u subotu 8.10.2011. godine u 10:00h u gostima kod NK "BUDUĆNOST" iz Miklavca.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1