PRATITE NAS NA:

U nedelju u jutro u 10:00h naši mlađi pioniri (U-12) odigrali su prvu domaću utakmicu u ovom prvenstvu. Nakon gostujuće pobjede 0-16 u Preseki, bili su domaćini nogometašima NK “MURA” iz Hlapičine.

Od početka se vidjelo da će to biti jednosmjerna utakmica. Od samog početka naši mlađi pioniri su preuzeli inicijativu i tako dominirali cijelom utakmicom. Nakon prvog poluvrijemena rezultat je glasio 11-0 za NK “POLET”. U poluvrijemenu trener Stjepan Perčić izvršio je nekoliko izmjena, ali to nije zaustavilo naše dečke da upišu vrlo veliku pobjedu. Uz izrazitu dominaciju i nekoliko promašenih prilika rezultat je na kraju glasio 21-0. Strijelci su bili 4x Karlovčec Karlo, 3x Modlic Mario, 3x Murota Patrik, 2x Tomšić Petar, 2x Haček Tin, te jednom Goričanec Rafael. Posebno treba istaknuti Kraljić Antonia koji je igrao samo u prvom poluvrijemenu te postigao 6 pogodaka

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1