PRATITE NAS NA:

 

U 3. kolu grupe “C” mlađih pionira naši dečki gostovali su u nedelju 4.9. u Zasadbregu. U prva dva kola naša ekipa ima 6 bodova i gol razliku nevjerojatnih 37-0. NK “ZASADBREG” do sad nije skupio niti jedan bod.

Od početka utakmice vidjelo se da će to biti potpuno jednosmjerna utakmica uz potpuno dominaciju naših mlađih pionira pod vodstvom trenera Stjepana Perčića. Već u 14. minuti imamo vodstvo od 0-6. I nakon toga apsolutna dominacija naše ekipe. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 0-11. I u drugom poluvrijemenu isto stanje na terenu. Potpuna dominacija naše momčadi, te igra samo na jedan gol. Uz nekoliko propuštenih prilika rezultat je na kraju glasio 0-30 za NK”POLET”. Strijelci su bili 8x Antonio Kraljić, 5x Karlo Karlovčec, 5x Mario Modlic, 3x Denis Zadravec, 3x Roko Oletić, te po jedan pogodak Tin Haček, Mateo Kaučić, Saša Dvanajščak, Patrik Murota, i s kaznenog udarca golman Patrik Novak, te jedan autogol. Moramo istaknuti da je ovaj rezultat od 0-30 najveća pobjeda neke ekipe NK “POLET” u povijesti kluba.

 

Treba još spomenuti da je ta ista ekipa u subotu u prijateljskoj utakmici u Goričanu svladala momčad NK “TRNAVA” s rezultatom 2-10. U utorak u 17:30 sati naša momčad mlađih pionira igra na našem terenu prijateljsku utakmicu s NK “VARAŽDIN” iz Varaždina.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1