PRATITE NAS NA:

U subotu 04.05.2013. godine ekipa Mlađih pionira U-12, odigrala je utakmicu 12.kola u gostima protiv ekipe NK“Jedinstvo“ iz Gornjeg Mihaljevca i pobjedila 20:0, poluvrijeme je bilo10:0.


Od samog početka utakmice igramo dobro i ne dozvoljavamo domaćinu da prijeđe preko centra igrališta. Nemamo ni sreće u završnici, i tek u 8. minuti postižemo prvi pogodak nakon prekršaja u kaznenom prostoru nad Karlom Karlovčecom, za 1:0 pogodak postiže Leon Sakač. Nakon toga postižemo još pogodaka za rezultat od 10:0 na poluvremenu. Igra je bila puno bolja nego prijašnjih utakmica, suradnja i brzi protok lopte sa samo nekoliko dodira i domaćinu opet ne dozvoljavamo da dolazi na našu polovicu igrališta.

 

U drugom poluvremenu opet dobro počinjemo, postižemo golove ali opet ponestaje suradnje i svi bi htjeli postići pogodak, na kraju rezultat 20:0 zaslužen ali moglo je biti i više. Tu se još jednom pokazuje dobra zamisao o 3.Ligi sjever za mlađe kategorije, ali će i igrači morati promjeniti pristup i utakmici i treningu jer če biti puno jačih ekipa nego je slučaj več nekoliko sezona u ovim ligama MNS.

Strijelci za NK“Polet“ bili su: Leon Sakač 3x, Tin Haček 2x, Karlo Karlovčec 4x, Stjepan Kirić 2x, Sabin Koprivec 4x, Domagoj Fajfar 2x, Tomas Novak 1x, Mihael Novak 1x i Luka Kirec 1x.

Za NK“Polet“ igrali su: Patrik Mihalić, Domagoj Fajfar, Novak Tomas, Novak Mihael, Sabin Koprivec, Gabriel Mihalić, Tin Haček, Petar Tomšić, Karlo Karlovčec, Stjepan Kirić, Leon Sakač, još su igrali Karlo Mezga i Luka Kirec.

U sljedećem 13.kolu domaćini smo ekipi NK„Budućnost“ Miklavec ekipi koja se nalazi na 2.mjestu. Pobjedimo li ovu utakmicu i teoretski smo osigurali 1.mjesto u ligi i Kup Prvaka na kojem će biti ekipe Sloge iz Čakovca i Mladost iz Preloga koje su vodeće u svojim grupama.

Igramo u subotu 11.05.2013.godine u 10.00 sati u Sv.Martinu na Muri.

Trener: Saša Mihalić

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1