PRATITE NAS NA:

U subotu 27.04.2013. godine ekipa Mlađih pionira U-12, odigrala je utakmicu 11.kola kao domaćin protiv ekipe NK“Venera- PMP“ iz Sv. Jurja na Bregu i pobjedila 12:0, poluvrijeme je bilo7:0.


Od samog početka utakmice igramo dobro, ali nakon nekoliko postignutih golova počinje stara priča, bolji smo i počinje sebičnost i želja „ ja moram zabiti gol“. U prvom poluvremenu rezultat je bio 7:0, a moglo je biti i više da je bilo više suradnje među igračima i manje sebičnosti.

 

U drugom poluvremenuopet počinjemo dobro s nekoliko dobrih akcija ali opet nakon toga suradnja izostaje, dolazimo do prilika ali ih ne koristimo. Ipak i u takvoj igri zabijamo za konačni rezultat od 12:0, ali moglo je biti i puno više.

Strijelci za NK“Polet“ bili su: Leon Sakač 4x, Tin Haček 3x, Karlo Karlovčec 2x, Stjepan Kirić 1x, Patrik Mihalić 1x i Sabin Koprivec1x.

Za NK“Polet“ igrali su: Patrik Mihalić, Domagoj Fajfar, Novak Tomas, Novak Mihael, Sabin Koprivec, Gabriel Mihalić, Tin Haček, Petar Tomšić, Karlo Karlovčec, Stjepan Kirić, Leon Sakač, još su igrali Karlo Mezga, Luka Kirec i Marsel Tot.

U sljedećem 12.kolu gostujemo kod ekipe NK„Jedinstvo“ Gornji Mihaljevec. Igramo u subotu 04.05.2013.godine u 10.00 sati u Gornjem Mihaljevcu.

Trener: Saša Mihalić

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1