PRATITE NAS NA:

U nedjelju, 20.4.2013. godine ekipa Mlađih pionira U-12, odigrala je utakmicu 10.kola kao domaćin protiv ekipe NK“Zebanec“ iz Zebanca i pobjedila 6:1, poluvrijeme je bilo4:1. Utakmicu smo odigrali u novim dresovima koji će nakon novih lopti koje smo dobili sigurno biti još dodatni motiv za našu ekipu u daljnjem prvenstvu.


Ekipa NK "Zebanec" pokazala se kao dobra i borbena momčad. Imali su gosti nekoliko prilika iz kontranapada u prvom poluvremenu i uspjeli nam zabiti tek drugi pogodak nakon prvog kola jesenskog djela prvenstva. Nakon vodstva od 4:0 pred sam kraj poluvremena nesmotrenost i poigravanje naše obrane kaznio je napadač NK"Zebanec" Vrtarić.

U drugom poluvremenuopet dolazimo do prilika ali ih ne koristimo, pa postižemo tek 2 pogotka za konačni rezultat 6:1.

Strijelci za NK“Polet“ bili su: Tin Haček 1x ,Leon Sakač 1x, Stjepan Kirić 1x, Petar Tomšić 1x, Karlo Karlovčec 1x i Alen Galinec.

Za NK“Polet“ igrali su: Patrik Mihalić, Domagoj Fajfar, Novak Tomas, Novak Mihael, Sabin Koprivec, Gabriel Mihalić, Tin Haček, Petar Tomšić, Karlo Karlovčec, Stjepan Kirić, Leon Sakač, još su igrali Niko Perčić, Karlo Mezga, Luka Kirec, Leo Vurušić, Fran Heric, Alen Galinec, Martin Lesar i Marsel Tot.

U sljedećem 11.kolu opet smo domaćini ekipi NK „Venera“ Sv. Juraj na Bregu. Igramo u subotu u 10.00 sati u Svetom Martinu na Muri.

Trener: Saša Mihalić

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1