PRATITE NAS NA:

U ponedjeljak 08.10.2012.g  ekipa Mlađih pionira U-12, odigrala je utakmicu 7. kola kao domaćin protiv ekipe NK“Bratstvo“ iz Preseke i pobjedila 16:0, poluvrijeme je bilo7:0. Od samog početka utakmice vidjelo se da smo bolja ekipa. Stvaramo puno prilika ali nedostaje završnica. POGLEDAJTE VIDEO...


Možda je to i zbog činjenice da bi svi igrači htjeli postići pogodak pa je prisutno dosta sebičnosti kod nekoliko igrača. U prvom poluvremenu postigli smo 7 pogodaka, a naš vratar nije imao ni jednu intervenciju. U drugom poluvremenu, u igru ulaze i igrači iz ekipe U-10 i opet se igra samo na protivničkoj polovici i postižemo još 9 pogodaka za konačni rezultat od 16:0.

Strijelci za NK“Polet“ bili su: Leon Sakač 7x, Stjepan Kirić 2x, Karlo Karlovčec 2x, Alen Galinec 2x, a po jedan pogodak postigli su Tin Haček, Petar Tomšić i Josip Kirić.

Za NK“Polet“ igrali su: Patrik Mihalić, Luka Kirec, Karlo Mezga, MihaelNovak, Sabin Koprivec, Tin Haček,Petar Tomšić, Karlo Karlovčec,Stjepan Kirić, Leon Sakač, Gabriel Mihali ,Marsel Tot,Domagoj Fajfar, Novak Tomas, Fran Heric, Alen Galinec, Martin Lesar, Hrvoje Kovačić, Josip Kirić i Luka Pleš.

Na kraju jesenjeg djela prvenstva u sedam odigranih kola imamo isto toliko pobjeda uz gol razliku 79:1 , pogotke su postizali: Leon Sakač 22; Karlo Karlovčec 16; Stjepan Kirić 12; Tin Haček 11; Sabin Koprivec 4; Petar Tomšić 3; Novak Mihael 2; Alen Galinec 2; Josip Kirić 2; i po jedan pogodak postigli su Patrik Mihalić , Gabriel Mihalić, Fran Heric, Martin Lesar i Hrvoje Kovačić.

Trener: Saša Mihalić

 

 

 

{youtube}Dmt420jSU0c&feature{/youtube}

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1