PRATITE NAS NA:

Dana 21.09.2012. godine (subota) ekipa Mlađih pionira U-12, odigrala je utakmicu 6.kola u gostima protiv ekipe NK“Budućnost“ iz Miklavca i pobjedila 0:4, poluvrijeme je bilo0:1. Utakmica koju smo „morali“ pobjediti, jer je ekipa „Budućnosti“ do ovog kola bila nepražena i imala sve pobjede.


Od samog početka utakmice vidjelo se da je domaćin dobra ekipa i ušli su u utakmicu borbeno, i pokazali više volje od naše ekipe. Iako stvaramo prilike od samog početka, opet ne postižemo pogodak iz zicera i to nam se skoro osvetilo već u 4. minuti kada nakon jednog loše odigranog našeg kornera domaćin ispucava loptu prema našoj zadnjoj liniji, a naši igrači ne rješavaju situaciju, već oklijevaju i napadač sam dolazi pred našeg vratara koji u zadnjem trenu oduzima loptu i spašava gol. Tu smo se malo trgnuli, ali domaći svojom borbenošću i kontrama opet prijete. Nekoliko minuta poslije nije dosuđen klasični kazneni udarac za našu ekipu kad Leona Sakača domaći igrač ruši u kaznenom prostoru. Nakon nekoliko dobrih akcija po krilnoj poziciji napokon postižemo pogodak, postigao ga je Stjepan Kirić, i rezultatom od 0:1 se odlazi na odmor.

U drugom poluvremenu, bolja, čvršća i borbenija igra naše ekipe koja je postigla još tri pogotka i zasluženo smo odnjeli pobjedu iz Miklavca.

Strijelci za NK“Polet“ bili su: Stjepan Kirić 2x, Karlo Karlovčec i Tin Haček.

Za NK“Polet“ igrali su: Patrik Mihalić, Luka Kirec, Karlo Mezga, Tomas Novak, Mihael Novak, Sabin Koprivec, Tin Haček, Petar Tomšić, Karlo Karlovčec, Stjepan Kirić, Leon Sakač ,Marsel Tot, Gabriel Mihalić i Domagoj Fajfar.

U sljedećem, posljednjem jesenskom 7. kolu igramo kod kuće protiv ekipe NK“Bratstvo“ iz Preseke. Utakmica se igra u ponedjeljak 08.10.2012.godine u 10.00 na igralištu NK“Polet“ u Sv. Martinu na Muri.

Trener: Saša Mihalić

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1