PRATITE NAS NA:

U subotu 03.05.2014. godine odigrali smo 16.kolo prvenstva 2.HNL_Zapad u kategoriji U-12. Kao što sam najavio u prošlom kolu, bila je ovo derbi utakmica između dvije prvoplasirane momčadi, a konačni rezultat glasio je NK"Novi Marof" - NK"Polet" 2:1. Pogledajte video...


Na žalost za naše igrače i navijače, izgubili smo ovu važnu utakmicu ali i pokazali da znamo igrati nogomet. Po vrlo lošem terenu i u teškim uvjetima za igru, domaćin već u drugoj minuti utakmice vodi 1:0, nakon greške nekoliko naših igrača u obrani. Već u 4.minuti mi se vraćamo u igru i nakon ljepe akcije po desnoj strani, Mario Kovač izjednačuje na 1:1. Nakon toga kiša počinje još jače padati, uvjeti za igru postaju sve teži. Igralo se najviše oko polovice igrališta. Mi imamo krasne 3 akcije za vodstvo ali u završnici nismo dovoljno prisebni. Domaćin u tom periodu ima više posjed lopte ali bez nekakvih dobrih prilika pred našim golom. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu opet borba oko sredine igrališta, a onda oko 35.minuti možda odlučujuči trenutak za našu ekipu. Odlično izvedena kontra po desnoj strani, Mario Kovač odlično asistira za Leona Sakača, koji se nalazi sam pred domaćim golmanom ali radi potez previše i 100% prilika odlazi u nepovrat.


U 39.minuti domaćin dolazi do vodstva 2:1 iz jedne vrlo dvojbene situacije, (prekršaj nad našim igračem koji je imao loptu) ali sudac lagano pokazuje na centar. Mi pokušavamo doći do izjednačenja, (nama je i bod bio dovoljan za 1.mjesto), a onda sudac iz samo njemu znanih razloga, svira kraj u 27 minuti (igra se 2 x po 30 min.). Znači sa sudačkom nadoknadom koja je morala biti barem 2-3 minute ukupno smo odigrali 5-6 minuta manje nego bi trebalo! I tako rezultat ostaje 2:1 za domaćine. A šta bi bilo kad bi bilo, nikad nećemo znati, moj dojam je da smo trebali odigrati najmanje nerješeno po prikazanoj igri. Sportski čestitamo domaćinu na pobjedi ali imamo i velikih primjedbi na organizaciju utakmice, loše pripremljenom terenu za igru , a da ne govorimo o suđenju, koje ne želim komentirati. Uglavnom ovakve utakmice trebale bi se igrati u drugačijem ozračju nego je bila ova u Novom Marofu.

Sljedeću utakmicu 17. kolo igramo doma u Sv. Martinu na Muri 10.05.2014.godine u 10:00 sati, a u goste nam dolazi momčad NK"Nedelišće".


Trener : Zdravko Modlic

 

{youtube}Q6ioFVOdj3U&list{/youtube}

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1