PRATITE NAS NA:

U subotu 12.04.2014. godine odigrali smo 13.kolo prvenstva kategorije U-12, 2. HNL-regije sjever, a bili smo gosti u Kotoribi kod domaćina NK"Graničar". Konačni rezultat ove utakmice bio je NK Graničar - NK Polet 0:5.

 Bila je ovo još jedna pobjeda naših igrača ali nije bilo sve idealno i
lako. Prvo, zbog bolesti bio je odsutan Luka Kirec, a zbog ozljede nije mogao igrati Martin Lesar. Zbog toga sam morao neke igrače izrotirati na druge pozicije u igri.
U utakmicu smo krenuli dobro i već u 9.minuti vodili 2:0, golovima Lea Vurušića i Alena Galineca. Imali smo još i dvije dobre prilike i pogođenu vratnicu. Iako su domaćini prvi imali dobru priliku, koju na našu sreću nisu iskoristili. Nakon tog vodsva nismo dovoljno igrali u širinu, vezna linija nije uspjevala povezati naše redove, a naši napadači bili su previše statični. Taj period od 10-50 minute odigrali smo dosta loše, iako smo na početku drugog poluvremena u 34.minuti poveli 3:0, pogotkom Daria Mesarića.
Domaći igrači NK"Graničar" bili su dosta borbeni i iako bez neke igre, stvorili su i dvije tri prilike pred našim golom, koje je naš golman
Niko Perčić uspio odbraniti. Zadnjih 10 minuta ipak je do izražaja došla naša kvaliteta, te smo konačno zaigrali onako kako treba, stvorili nekoliko vrlo dobrih akcija, a plod toga bili su još dva postignuta pogodka u domaćoj mreži. Strijelci su bili u 58.minuti  Alen Galinec, te u 59.minuti Leon Sakač.
U sljedećim utakmicama moramo igrati puno bolje ako želimo sačuvati visoku poziciju na tablici (trenutno se nalazimo na 2.mjestu), a sljedeći protivnik nam je ekipa NK"Nedelišće", u subotu 19.04.2014.godine u 10,00 sati na igralištu NK"Polet" Sv.Martin na Muri.

Trener: Modlic Zdravko

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1