PRATITE NAS NA:

Nakon odrađenih zimsko - proljetnih priprema, te odigrane četri prijateljske utakmice, stigli smo do nastavka prvenstva, U-12 kategorije u 2.HNL-Zapad. U subotu 05.04.2014.g na rasporedu je bilo 12.kolo, a mi smo bili domaćini momčadi NK"Sloga" iz Čakovca. Rezultat ove utakmice, NK Polet - NK Sloga 14:0.


Kao što je vidljivo iz rezultata ovo je bila utakmica gdje su naši igrači apsolutno dominirali, te na kraju zasluženo visoko pobijedili. Gosti nisu u cijeloj utakmici stvorili ni jednu šansu pred našim golom, a naši igrači su uz vrlo dobru igru, te puno dobrih akcija i atraktivnih golova još uspjeli zapucati i nekoliko čistih zicera.


Za NK Polet nastupili su:
Perčić Niko, Mesarić Dario, Galinec Alen, Mezga Karlo, Kovačić David, Kirec Luka, Mihalić Gabriel, Sakač Leon, Heric Fran, Kovač Mario, Vurušić Leo te igrači koji su ulazili s klupe, Sever Leonardo i Kovačić Hrvoje.

Golove za našu ekipu postigli su: Kovač Mario 6x, Sakač
Leon 4x, Vurušić Leo 2x, Heric Fran 1x te Mesarić Dario 1x.

Zbog ozljeda u ovoj utakmici nisu nastupili naši igrači Lesar Martin te Fajfar Domagoj.

Sljedeću utakmicu igramo 12.04.2014. i gostujemo kod NK Graničara u Kotoribi .
Trener : Zdravko Modlic

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1