PRATITE NAS NA:

U subotu 24.8.2013. godine započelo je natjecanje za ekipu U-12 MLAĐI PIONIRI, igrači rođeni 2001. i mlađi u 2.HNL-Zapad.
Naša ekipa igrala je utakmicu kod kuće protiv NK„Ivančica“ iz Ivanca, utakmica je zavrsila pobjedom 6:1 u našu korist.


Po kišovitom i hladnom vremenu igrali smo utakmicu protiv ekipe koju nismo poznali, ali smo od prve minute dali do znanja da igramo na svom terenu i da smo željni pobjede. Dobro smo krenuli i imali smo nekoliko izrazitih prilika ali nismo postigli gol. Tek u 10 minuti Kovač Mario postiže pogodak na izvrsno dodavanje Leona Sakača. Drugi pogodak postiže Leon Sakač dobro odmjerenim udarcem sa nekih 20 metara. Tim rezultatom je završilo poluvrjeme.

U drugo poluvrijeme krećemo još ofenzivnije i brzo postižemo pogodak. Nakon toga izmjenama igrača malo gubimo inicijativu i gosti stvaraju prilike, a iz jedne nespretne intervencije i nesporazuma obrane i vratara gosti su uspjeli zabiti pogodak. Ipak mi smo imali više šansi i još smo postigli 3 pogotka za konačnih 6:1.

Golove su postigli: Kovač Mario-3, Sakač Leon-2 i Kovačić Hrvoje-1

Za Nk „Polet“ igrali su: Perčić Niko, Fajfar Domagoj, Mezga Karlo, Kovačić David, Mihalić Gabriel, Sakač Leon, Heric Fran, Kovač Mario, Vurušić Leo, Lesar Martin, Kovačić Hrvoje, Sever Leonardo, Galinec Alen, Mesarić Dario, Kolmanić Tomas.

Sljedeća utakmica je u subotu 31.08.2013.godine u gostima kod NK„Spartak“ Mala Subotica.

Trener: Saša Mihalić

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1