PRATITE NAS NA:

U 2.kolu II.HNL-Zapad ekipa MLAĐIH PIONIRA U-12 gostovala je kod ekipe NK„Spartak“ iz Male Subotice. Pobijedili smo 8:1, poluvrijeme 3:1.


 

Dobro smo krenuli u utakmicu i na samom početku imali nekoliko gol-šansi, ali ih nismo uspjeli realizirati. Imali smo inicijativu tijekom cijelog susreta ali tek u 12. minuti postižemo prvi pogodak koji je postigao Martin Lesar. Drugi pogodak je postignuo Leon Sakač iz kaznenog udarca u 20 minuti. Nakon trećeg pogotka nismo se dobro postavili te smo zbog nesporazuma vratara i obrane postigli autogol.

U drugo poluvrijeme krećemo napadački i već u prvoj minuti nastavka Leo Vurušić zabija za vodstvo od 4:1. U sljedećih pet minuta zabijamo još 3 pogotka, a onda u zadnjim minutama još jedan za pobjedu od 8:1.

Pogotke su postigli: Sakač Leon-2, Vurušić Leo-2, Lesar Martin-1, Kovač Mario-1, Heric Fran-1 i Kirić Josip-1.

Za NK„Polet“ su igrali: Perčić Niko, Fajfar Domagoj, Mezga Karlo, Kovačić David, Kirec Luka, Mihalić Gabriel, Sakač Leon, Heric Fran, Kovač Mario, Vurušić Leo, Lesar Martin, Kolmanić Tomas, Kirić Josip, Kovačić Hrvoje.

Sljedeća utakmica je u subotu 07.09.2013. godine na domaćem terenu gdje dočekujemo NK„Novi Marof“.

Trener: Saša Mihalić

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1