PRATITE NAS NA:

Prvo kolo, 29. kolovoza 2015. bili smo domaćin ekipi NK Virovitica. U veoma čvrstoj utakmici gosti se prvi snalaze, te povedu u prvom poluvremenu pogotkom  iz kaznenog  udarca. U drugom poluvremenu gosti dolaze do vodstva 2:0, da bi nakon tog pogotka mi preuzeli  igru, te do kraja utakmice postigli dva pogotka  i utakmicu priveli kraju neriješenim rezultatom 2:2.  Strijelci: Mario Kovač i IvanRožman.

Drugo kolo, 03. rujna 2015.  gostovali smo kod NK Ivančica u Ivancu.  U jednoj odličnoj i vrlo dinamičnoj utakmici uspjeli smo ostvariti pobjedu od 2:0. Strijelci: Kevin Petričević i IvanRožman.
Treće kolo, 05. rujna 2015.  bili smo domaćini ekipi NK Međimurje iz Čakovca. U početku utakmice inicijativa na strani gostiju, no kako je utakmica odmicala, bili smo sve sigurniji i bolji, te u drugom poluvremenu  preuzimamo vodstvo 1:0 pogotkom Kevina Petričevića  i konačnu pobjedu 2:0 pogotkom  Alena Galinca.
Četvrto kolo, 12.rujna 2015.  gostovali smo u Bjelovaru. Odigrali smo vrlo dobru i ravnopravnu utakmicu, zasluženo osvojili 1 bod, odigravši utakmicu rezultatom 1:1. Strijelac: Mario Kovač.
U petom kolu, 19. rujna 2015. bili smo domaćini  NK Rudar iz Murskog Središća. Odigrana je jedna dobra utakmica, s rezultatom već na poluvremenu 3:0, s dva pogotka Kevina Petričevića  i jednim pogotkom Lea Vurušića. U drugom poluvremenu nastavljena je dobra  igra, stvoreno je mnogo prilika,  realizirana  još dva pogotka Alena Galinca,  utakmica privedena kraju uvjerljivom  pobjedom 5:0.


U šestom kolu, 26. rujna 2014. bili smo slobodni.

Trener  Stjepan Perčić

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1