PRATITE NAS NA:

Nakon završenih priprema, proljetni dio prvenstva započeli smo u gostima kod NK Virovitica.

U čvrstoj utakmici sa vrlo malo prilika s obje strane, uspjeli smo realizirati jednu priliku, te uz malo sreće došli do važne pobjede u gostima. U 15. kolu bili smo domaćini ekipi NK"Ivančica". Na toj utakmici osjetio se izostanak nekoliko igrača (bolest, povrede ) tako da smo ostali na jednom napadaču. Zalaganjem svih igrača uspjeli smo ostvariti pobjedu od 3:0. U 16. kolu gostovali smo kod NK Međimurja u Čakovcu. Nastupili smo bez našeg kapetana Maria Kovača koji je zadobio povredu mišića u protekloj utakmici. Bila je to jedna ravnopravna igra u kojoj smo dva puta poveli,  1:0 pogotkom Leona Sakača, te 2:1 pogotkom Lea Vurušića.  U 63. minuti napravili smo kobnu pogrešku u obrani, te je domaćin iz kaznenog udarca izjednačio na 2:2. Na utakmici sa Međimurjem ozljedu mišića zadobio je Fran Heric, a na sljedećem treningu i Karlo Mezga, te Luka Kirec povredu ruke. Iz tog razloga javlja se veliki problem kako uopće sastaviti ekipu za sljedeću utakmicu na domaćem terenu s ekipom NK Bjelovar.

Trener: Stjepan Perčić

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1