PRATITE NAS NA:

Predpočetnici ŠN Sveti Martin odigrali su 3. kolo, a protivnik im je ovaj puta bila ŠN Rudar iz Murskog Središća, koja se veselila pobjedi 11:4. Naši najmlađi nogometaši novu priliku za pozitivan rezultat imaju u nedjelju 17.9. na igralištu NK Sloga u Čakovcu s početkom u 10.00 sati protiv ekipe Omladinac/Sloboda.

Početnici su ovaj vikend bili uspješni i slavili s minimalnih 2:1 protiv ekipe Omladinac/Sloboda. Strijelci za pobjedu bili su Ivano Rihtarec i Trstenjak Patrik. Novi izazov čeka ih već u subotu 16.9. protiv ekipe Međimurje/Čakovec. Utakmica se igra u Preseki s poečtkom u 11.00 sati.

Limači te mlađi i stariji pioniri imali su dupli program. U subotu su gostovali u Ludbregu kod NK Podravina i kući se vratili s polovičnim uspjehom. Limači su poraženi s 3:0, mlađi pioniri su s tri gola Nike Trstenjaka ostvarili pobjedu od 3:1, dok su stariji pioniri golom Denisa Mesarića odigrali miroljubivih 1:1. U srijedu 13.9. su naše ekipe odigrale zaostale utakmice 2. kola protiv NK Drava iz Svetog Đurđa i ostvarile pobjede u svim utakmicama. Limači su s dva gola Frana Hočuršćaka bili bolji od svojih protivnika s minimalnih 2:1, dok su mlađi i stariji pioniri slavili visoke pobjede 7:0 (strijelci: Trstenjak Niko i Denis Kolmanić po 2 te Borna Rihtarec, Kristijan Krznar i Katja Sedmak po 1 gol) , odnosno 9:0 (strijelci: Denis Mesarić 4, Florijan Podvez 3 te Rafael Lajtman i Josip Žganec po 1 gol. Sljedeće utakmice za ekipe limača i mlađim i starijih pinora na rasporedu su u subotu s početkom u 10.00 sati u Svetom Martinu na Muri protiv NK Novi Marof.

Stariji pioniri koji nastupaju u Ligi pionira pod okriljem Međimurskog nogometnog saveza i ovaj put su bili uvjerljivi i slavili visoku 9:1 pobjedu protiv ekipe Naprijeda iz Cirkovljana. Strijelci u visokoj pobjedi bili su Dario Mesarić s 4, Denis Mesarić s 2 te Jan Haček, Josip Žganec, Hrvoje Kovačić te Martin Lesar s po jednim pogotkom. Pioniri sljedeće kolo igraju u nedjelu 17.9. u Štrukovcu protiv ŠN Sveti Marko s početkom u 11.00 sati.

Pobjednički niz nastavila je i ekipa juniora koja je u 5. kolu Kvalitetne U-17 lige bila bolja od NK Nedelišća s 6:0. Strijelci u ovoj utakmici bili su Marko Srša i Dario Mesarićs 2 te Martin Lesar i Hrvoje Kovačić s po jednim pogotkom. Sljedeće kolo za juniore na rasporedu je u četvrtak 14.9. protiv ekipe Rudara u Murskom Središću u večernjem terminu u 20.00 sati.

Autor: Zoran Šardi

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1