PRATITE NAS NA:

Predpočetnici ŠN Sveti Martin su u sklopu 5. kola Lige Predpočetnika Međimurskog nogometnog saveza odmjerili snage protiv ŠN Međimurje-Čakovec i zabilježili poraz od 13:1.

U sljedećem kolu naša momčad je slobodna, tako da naše najmlađe nogometaše sljedeća utakmica čeka u nedjelju 1.10.2017.

Početnici su u 5. kolu Lige Početnika – Skupina B nastavili su svoj niz pobjeda-poraz. U ovom kolu na red je došla pobjeda i to 5:3 protiv vršnjaka iz ŠN Sveti Marko. U sljedećem kolu, u subotu 30.9.2017. u 12.00 sati u Čakovcu na stadionu SRC Mladost čeka ih utakmica protiv NK Rudar iz Murskog Središća.

Limači te mlađi i stariji pioniri ovaj put su gostovali u Varaždinu kod ŠN Sloboda. Limači su golovima Davida Jalušića i Frana Hočuršćaka slavili s 2:0, dok su mlađi pioniri zabilježili pobjedu 4:2. Strijelci za našu momčad bili su Niko Trstenjak s 3 te Nicolas Perčić s jednim pogotkom. Stariji pioniri zabilježili su poraz 4:2, a strijelci za našu momčad bili su Denis Mesarić i Sven Mlinarić. U sljedećem kolu ove ekipe ponovno putuju u Varaždin, ovaj put na stadion Varteksa gdje ih čeka NK Varaždin. Utakmice su na rasporedu u subotu 30.9.2017. od 10.00 sati.

Stariji pioniri koji nastupaju u Ligi pionira pod okriljem Međimurskog nogometnog saveza i ovaj put su bili više nego uvjerljivi i slavili visoku 9:0 pobjedu protiv NK Dubravčan. Sljedeća utakmica za ovu ekipu je u nedjelju 24.9. u Štrigovi protiv ekipe Budućnosti iz Podbresta.

Juniorska utakmica koja se trebala odigrati u subotu 24.9.2017 je na zahtjev gostiju iz Svetog Juraja na Bregu odgođena. Sljedeća utakmica za ekipu juniora je na rasporedu u subotu u 30.9.2017. u 15.00 sati u Pribislavcu protiv ŠN FOR.

Autor: Zoran Šardi

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1