PRATITE NAS NA:

U nedjelju 01.09.2013. godine ekipa PIONIRA odigrala je utakmicu protiv ekipe NK„Hajduk“ iz Štrukovca i pobjedili 20:0. Na poluvremenu je bilo 12:0. Gosti su došli sa samo 10 igrača i u jako pomlađenom sastavu. Zabili smo puno golova, ali uz malo više ozbiljnosti moglo je biti i puno više.


Golove su zabili: Luka Novinšćak 4x, Roberto Čurin 3x, Mihael Novak 3x, Denis Zadravec 3x, Petar Tomšić 2x, Filip Vrbanić 2x, i po jedan Patrik Mihalić, Tin Haček i Ivan Turk.

Za NK„Polet“ su igrali: Mihalić Patrik, Koprivec Sanjin, Novak Mihael, Novak Tomas, Vuković Marko,Haček Tin, Vrbanić Filip, Tomšić Petar, Turk Ivan, Koprivec Sabin, Novinšćak Luka, Zadravec Denis i Novak Patrik.

Sljedeća utakmica je u nedjelju 08.09.2013. godine u Sv. Jurju na Bregu protiv ekipe NK"Venera“.

Trener: Saša Mihalić

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1