PRATITE NAS NA:

Prijateljska utakmica U-6 ŠN"Sveti Martin" -ŠN"Prelog"

U subotu, 31.05.2014. godine, na domaćem terenu, odigrana je prijateljska utakmica u kategoriji godišta 2007. i mlađi. ŠN Sveti Martin igrala je protiv ŠN Prelog. Prvi dio završio je rezultatom 5-3 za našu ekipu, dok je konačan rezultat susreta bio 11-5, također za nas.

U prvom poluvremenu, već u 7. minuti je bilo 5-0  (po 2 gola Borna Rihtarec i FranHočuršćak i 1 gol je dao IrianNovinščak). Tada u igru ulaze najmlađi i najneiskusniji, te do kraja poluvremena 3 pogotka završe u našoj mreži. Na početku drugog poluvremena, u igri je opet naš prvi sastav i u 9. minuti drugog poluvremena rezultat se penje na 11-3 (3 gola FranHočurščak, 2 gola Mateo Časar i 1 gol Borna Rihtarec). Tada opet u igru ulaze najmlađi i do kraja utakmice gosti uspijevaju smanjiti na konačnih 11-5.

Sastav: Teo Novak, FranHočurščak, Ivan Janušić, Mateo Časar, Borna Rihtarec,  IrianNovinščak, FranNovinščak,Tin Teljega, Rene Trstenjak, Fran Stojko, Karlo Vinko, Vanja Tuksar, Roko Žganec, Fabian Petričević, David Jalušić.

Prijateljska utakmica ŠN"Spartak" - ŠN"Sveti Martin"

U subotu, 29.03.2014. godine, u Maloj Subotici odigrana je prijateljska utakmica u kategoriji godišta 2006. i mlađi. ŠN "Sveti Martin na Muri" igrala je protiv domaćina ŠN "Spartak". Prvi dio završio je rezultatom 1-0 za našu ekipu, dok je konačan rezultat susreta bio u korist domaćina, 2-1.


Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

NK Polet
NK Međimurje
 
6.kolo, 3.NL Sjever
23.09.2023., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1