PRATITE NAS NA:

U-6 kategorija nastavlja sa svojim pranom i programom treninga i natjecanja, pa se tako nakon odigranog prvog turnira tj. "druženja", odigrana još ista takva dva turnira, jedan se održao na terenima TTS objekata u Varaždinu u organizaciji Fotex-a, a drugo druženje u Prelogu u organizaciji istoimenog kluba na terenima DG Sporta.

 

Naglasio bi kako u ovom uzrastu rezultati nisu glavni cilj uspjeha, već stjecanje sportskih navika, prijateljstava, naćina života, poštivanju protivnika, pa samim time ne bih previše o rezultatima. Samo bih u okviru toga rekao da su sve utakmice u egal rezultatima ili nerješene ili jedan do dva razlike u našu ili protivnikovu stranu.

Ove nedjelje druženje se odvija na terenima gradskog stadiona u Čakovcu, 24.5. na terenima Slobode u Varaždinu, te zadnje druženje 31.5.2015. na terenina Poleta u Svetom Martinu na Muri. Treninzi se i dalje odvijaju po predviđenom planu i programu tri puta tjedno, ponedjeljkom, srijedom i petkom od 18 do 19:30 h.

Autor: Danijel Kojter

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1