PRATITE NAS NA:

Dana 20.09.2014. godine bili smo domaćini 4. kola kategorije početnika. Protivnik našoj ekipi bio je vodeći NK "Šenkovec". U vodstvo 1-0 dolazimo autogolom nakon presinga u protivničkom kaznenom prostoru. Šenkovčani izjednačuju rezultat iz slobodnog udarca. Nakon ne baš uvjerljivog prvog poluvremena, u drugom ubacujemo u višu brzinu.Trud i zalaganje se isplatilo te uskoro postižemo pogodak za 2-1, što je i bio krajnji rezultat susreta.
Strijelac pobjedonosnog pogotka bila je Ema Čurin.

Trener: Mihael Lajtman

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1