PRATITE NAS NA:

Proteklog vikenda u Štrigovi i Toplicama Sveti Martin u organizaciji škole nogometa Sveti Martin odigran je memorijalni turnir Patrik Čurin koji je u kategorijama u-6, u-8, u-10, u-12  i u-14  okupio ukupno  64 ekipe s područja Međimurja, Varaždina, Zagreba, Koprivnice i Slovenije. Kroz dva dana natjecalo se oko 700 djece i odigrano je  stotinjak zanimljivih utakmica.

Najmlađa kategorija u-6  natjecala se u dvorani Toplica Sveti Martin u nedjelju od 12:00 sati, u konkurenciji  od  9 ekipa. Neodlučujući  ishod utakmice za treće mjesto2:2 između ekipe Preloga i Međimurja 2 izvođenjem penala završilo je u korist ekipe Preloga. Finale su izborile ekipe Međimurja 2 i Slaven Belupa, utakmica završava rezultatom 2:0 u korist ekipe Međimurja 2.

1.NŠ Međimurje 2

2.NK Slaven Belupo

3.NŠ Prelog

4.NŠ Međimurje 1

U subotu  u prijepodnevnim satima u Štrigovinatjecalo se 13 ekipa u  u-8 kategoriji, najbolji plasman izborila je ekipa Slobode iz Varaždina koja je u finalu s  ekipom  Preloga nakon  rezultata  2:2uspjela na penale izboriti pobjedu.  Utakmicu za treće mjesto igrale su ekipe Međimurje 1 i  Sveti Martin 1 rezultatom 1:0.

1.NK Sloboda Varaždin

2. NŠ Prelog

3.NŠ Međimurje 1

4.ŠN Sveti Martin 1

Subota poslijepodne bila je namijenjena natjecateljima u u-10 kategoriji  u konkurenciji  od  15 ekipa. Finale su izborile ekipe Međimurja 1 i Sloge 1, rezultat 3:0 donosi zlato ekipi Međimurja 1, dok  se u utakmici za 3.mjesto između ekipa Slaven Belupa i Slobode iz Varaždina  nakon rezultata 0:0odlučivalo izvođenjem penala pri kojima su to bolje odradili dječaci  ekipe Slobode.

1.NŠ Međimurje 1

2.NŠ Sloga 1

3.NK Sloboda Varaždin

4.NK Slaven Belupo

Nedjelja prijepodne okupila je u Štrigovi  14 ekipa u kategoriji u-12, najuspješnija ekipa bila je ekipa Međimurja 1 pobijedivši u finalu ekipu Spartaka rezultatom 2:1, dok je 3.mjesto pripalo ekipi iz Komende koja je 2:0 pobijedila ekipu Sloge 1.

1.NŠ Međimurje 1

2.ŠN Spartak

3.NK Komenda

4.NŠ Sloga 1

 

Zahvaljujemo se i svim roditeljima i simpatizerma koji su pomogli u organizaciji memorijalnog malonogometnog turnira "Patrik Čurin 2014".

Autor: Blaženka Heric

 

 

 

 

 

 

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1