PRATITE NAS NA:

Škola nogometa Sveti Marin u subotu 3.12.2016. godine i nedjelju 4.12.2016. godine organizira "Memorijalni malonogometni turnir Patrik Čurin 2016", u čast na prerano preminulog člana i igrača naše škole nogometa.

Turnir će se održati u kategorijama U-6, U-8, U-10, U-12 i U-14 tokom narednog vikenda. U subotu u dvorani Osnovne škole Štrigova igraju kategorije U-8 i U-10, dok u nedjelju u istoj dvorani igraju kategorije U-12 i U-14. Najmlađa kategorija U-6, igrači rođeni 2010. godine i mlađi igraju u nedjelju u sportskoj dvorani LifeClass Termi Sveti Martin u popodnevnim satima. Sveukupno u svim kategorijama prijavilo se 66 ekipa iz Hrvatske i Slovenije. Posebno smo ponosni što i ove godine na turnir dolaze naši sportski prijatelji iz Komende-Slovenija, koji već tradicionalno u velikom broju igrača i roditelja dolaze na naš turnir. U dva dana turnira nastupit će preko 800 dječaka i djevojčica.

Slobodno posjetite ovaj renomirani malonogometni turnir u Dvoranama OŠ Štrigova i LifeClass Termi Sveti Martin i pratite mlade nogometaške nade.

U nastavku donosimo raspored po kategorijama:

 

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1