PRATITE NAS NA:

U subotu 01.10.2011. ekipa POČETNIKA gostovala je u Prelogu kod ekipe NK"Mladost", utakmica puna preokreta završila je rezultatom 4-4.

 

 

Nakon uvodna dva poraza u 4. kolu gostovali smo u Prelogu. Utakmica je obilovala dobrim akcijama i s puno preokreta završila nerješenim rezultatom. U utakmicu nismo dobro ušli pa gosti več u 2. minuti dolaze u vodstvo. Nakon primljenog gola slijedi razdoblje dobre čak i odlične igra naših početnika. U 8. minuti več smo uspjeli poravnati rezultat na 1-1 strijelac je bio Denis Mesarić. Još smo imali dvije šanse koje nismo odmah nakon pogotka nismo uspjeli realizirati. Ali u 20. minuti danas odlični Jan Haček nakon solo akcije dovodi našu momčad u vodstvo. No več u sljedećem napadu gosti uspjevaju poravnati rezultat na 2-2, te je to i rezultat poluvremena. U drugo poluvrijeme opet ulazimo s nekim grčem i protivnici opet imaju nekoliko prilika za postizanje pogotka, no nisu uspjeli savladati našeg vratara. U jednoj kontri Jan Haček drugi puta na utakmici dovodi našu momčad u vodstvo. No ni ovaj put kao i u prvom poluvremenu naša radost nije dugo trajala. 7. minuta kasnije gosti opet izjednačuju a 10. minuta prije kraja dolaze u vodstvo od  4-3. Nakon toga slijedi period igre bez prlikika sa jedne i druge strane. Pri kraju utakmice točnije 5. minuta prije kraja Denis Mesarić postavlja konačnih i zasluženih 4-4. Iz Preloga se vraćamo zadovoljni sa prvim ovosezonskim bodom. Sljedeći vikend u 5. kolu naš protivnik je nogometni klub Međimurje iz Čakovca.

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1