PRATITE NAS NA:

U subotu 17.09.2011.g ekipa POČETNIKA (U8) posljednja je započela sa svojim prvenstvenim utakmicama i to protiv NK"Spartak" iz Male subotice. Glatko smo poraženi sa rezultatom 5:0.

Ekipa POČETNIKA svoju prvu utakmicu dočekala je protiv prvoplasirane momčadi NK"Spartak" iz Male Subotice. Prvo kolo smo bili slobodni zbog neparnog broja prijavljenih ekipa. Treba napomenuti da se prvenstvene utakmice u ovoj kategoriji svaki vikend igraju turnirskim sustavom, što znači da je svako kola jedna momčad domačin svih utakmica. U subotu je domačin bio nogometni klub Sloga iz Čakovca, a naš protivnik NK Spartak iz Male Subotice. Utakmicu smo započeli dosta oslabljeni pošto je nekolicina važnih igrača imala opravdane razloge nedolaska. No i tako oslabljeni več u prvih 10 minuta imamo dvije šanse od kojih je jedna vratnica iz slobodnog udarca. Nakon tih situacija utakmica kreče potpuno u jednom smjeru. Gostujuća momčad nam u razmaku od samo 10 minuta postiže tri pogotka i utakmicu več u ranoj fazi biva odlučena. Do poluvremena naša momčad još dobiva dva pogotka i na odmor se odlazi s rezultatom 5-0 za momčad iz Male Subotice. Nakon kratkog dogovora u poluvremenu potpuno nova slika naše momčadi u drugom djelu. Iako borbenosti nije nedostajalo ni u prvom poluvremenu naši mali dečki osim toga držali su se dogovora i zadataka koje smo dogovorili u poluvremenu i u drugom dijelu nismo primili ni jedan pogodak, čak momčad iz Male Subotice nije ni stvorila neku šansu koji bi mogli pretvoriti u pogodak. Ovaj put nedostatak nekih igrača i početna nesnalažljivost dovela je do ovako visokog poraza. Treba napomenuti da je nekolicini igrača ovo i bila prva službena utakmica te i upoznavanje sa natjecanjem. Nakon utakmice ne preostaje nam ništa drugo nego i dalje nastaviti sa radom jer nas več sljedeći vikend očekuje nova utakmica.

 

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1