PRATITE NAS NA:

U subotu 27.4.2013. godine odigrane su utakmice 11. kola u kategoriji POČETNIKA. Ekipa NK "BRATSTVO" iz Jurovca svladala je protivnike iz Preloga, NK"MLADOST", rezultatom 2-1.


Po lijepom i sunčanom vremenu, ugodnom za igru, na igralištu NK"Sloga" u Čakovcu, naši mladi nogometaši odigrali su vrlo dobru utakmicu. Treba napomenuti, opet, nekompletni i bez golmana. Sva tri gola postignuta su u prvom poluvremenu. Mladostaši prvi dolaze u vodstvo u 10. minuti nakon jedne neopreznosti naše obrane. Izjednačujući pogodak nije trebalo dugo čekati. U 13. minuti strijelac je Rafael Lajtman. U 17. minuti pogodak postiže Roko Posel za vodstvo i konačan rezultat susreta, 2-1. Iako su u drugom poluvremenu mreže mirovale, i dalje dobra igra, borbenost, požrtvovnost i međusobna suradnja naših nogometaša.
U slijedećem kolu igramo protiv NK "Dinamo" iz Palovca.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1