PRATITE NAS NA:

U subotu 20.04.2013. godine u Murskom Središću odigrano je deseto kolo u kategoriji početnika. Ekipa NK "Bratstvo" iz Jurovca igrala je protiv NK "Sloga" iz Čakovca. Prvo poluvrijeme završilo je 1-0 u našu korist, dok je rezultat na kraju susreta bio 1-6 u korist nogometaša iz Čakovca.


Po lijepom i sunčanom vremenu na igralištu Šoderka, iako rezultat to ne pokazuje, naši igrači odigrali su odličnu utakmicu. Uvjereni da to mogu, pariraju i prijete protivniku. U vodstvo dolaze iz slobodnog udarca u 7. minuti. Strijelac je bio Roko Posel. Na odmor se odlazi rezultatom 1-0. Mogla je ta prednost biti i veća da je naš igrač, pred kraj poluvremena, bio prisebniji kada je sam izbio pred vratara. Vrlo bogato prvo poluvrijeme s puno lijepih poteza i prilika. U drugom poluvremenu opet stvaramo prilike no ne uspijevamo loptu ugurati u gol, dok našim protivnicima, u ključnim trenucima pred našim golom, sve polazi za nogom. Naši mlađi i fizički puno slabiji igrači nisu više mogli parirati u duelu fizički dominantnijem protivniku te nam postižu šest pogodaka.

Najbolja utakmica u proljetnom dijelu prvenstva. Vidljivo je da se igrači dižu, trude i napreduju. Čestitam im na tome.
U slijedećem kolu igramo protiv NK "Mladost" iz Preloga.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1