PRATITE NAS NA:

Dana 6.4.2013. godine u subotu odigrano je deveto kolo u kategoriji početnika. Ekipa NK "Bratstvo" iz Jurovca igrala je protiv ekipe NK "Spartak" iz Male Subotice. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 3-0, dok je konačnirezultat bio 7-1 za NK "Spartak".


Igralo se u Turčišću po lijepom, sunčanom i toplom vremenu. Bez četvorice bolesnih igrača i ozlijeđenog golmana naša ekipa, realno, nije imala prevelike šanse protiv jačeg protivnika, koji se nalazi na prvom mjestu prvenstvene tablice. To nas ipak nije omelo u nadmetanju, pa tako uspijevamo postići pogodak u drugom poluvremenu. Strijelac je bio Sven Mlinarić.
U slijedećem kolu igra se protiv NK "Sloga" iz Čakovec.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1