PRATITE NAS NA:

U subotu 6.4.2013. godine u Palovcu odigrane su utakmice prvog proljetnog kola, tj. 8. kolo u kategoriji POČETNIKA. Ekipa NK"Bratstvo" iz Jurovca igrala je protiv NK"Međimurje" iz Čakovca. Konačan rezultat bio je 3-0 u korist Čakovčana.


Nakon zimske stanke u kojoj se igrala dvoranska liga i razni turniri, ekipa početnika vratila se na travnati teren i odigrala prvo proljetno kolo (osmo ukupno). Po prohladnom i tmurnom vremenu naša ekipa dosta dobro ulazi u utakmicu i uspijeva parirati protivniku te držati ravnotežu na terenu, izuzev 13. minute kada protivnik postiže pogodak za 1-0 i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu situacija znatno drugačija. Iako ništa manje borbenije i požrtvovnije, veći postotak igre odvija se na našem djelu igrališta. Teško dolazimo pred protivnička vrata da bi smo im ozbiljnije zaprijetili. Unatoč odolijevanju protivničkim napadima i vrlo dobrim obranama vratara, koji je u posljednjim trenucima susreta obranio kazneni udarac, kapituliramo u 31. i 37. minuti.

Slijedeće subote na rasporedu je utakmica protiv NK "Spartak" iz Male Subotice.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1