PRATITE NAS NA:

U subotu 6.10.2012. godine u Svetom Martinu na Muri, na igralištu NK"Polet", odigrane su utakmice 7.kola u kategoriji početnika. Ekipa NK"Bratstvo" igrala je protiv NK"Borac PMP" iz Turčišća. Utakmica je završila 2-0 u korist naše momčadi. POGLEDAJTE VIDEO


Po lijepom i sunčanom vremenu naši dečki odigrali su vrlo dobru utakmicu. Po prvi puta ove sezone na raspolaganju su bili svi igrači pa tako već od prve minute pokazuju koji im je cilj. Pobijediti i istovremeno se iskupiti za lošu prezentaciju u prošlom kolu. U kratkom vremenu dolaze u vodstvo od 2-0 pogotcima Gabrijela Lajtmana. U prvom poluvremenu postižu i treći no sudac ga poništava zbog prekršaja na protivničkom vrataru. U drugom poluvremenu veću minutažu dobivaju igrači koji su nešto manje igrali tijekom sezone te se trude opravdati ukazano im povjerenje. Iako su mreže mirovale, uzbuđenja nije nedostajalo. Dobra utakmica za kraj jesenskog dijela na opće zadovoljstvo igrača, trenera, roditelja i prisutnih gledatelja. POGLEDAJTE VIDEO ...

Rezultati svih utakmica igranih u subotu u Sv.Martinu na Muri:

NK Mladost (Prelog) - NK Međimurje (Čakovec) 0-3 pf

NK Borac PMP (Turčišće) - NK Bratstvo (Jurovec) 0-2

NK Rudar (M.Središće) - NK Spartak (M.Subotica) 0-6

NK Dinamo (Palovec) - NK Sloga (Čakovec) 0-12

Trener: Mihael Lajtman

 

 

{youtube}LaIXQ3BhsHE&feature{/youtube}

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1