PRATITE NAS NA:

U subotu 6.10.2012. godine u Svetom Martinu na Muri, na igralištu NK"Polet", odigrane su utakmice 7.kola u kategoriji početnika. Ekipa NK"Bratstvo" igrala je protiv NK"Borac PMP" iz Turčišća. Utakmica je završila 2-0 u korist naše momčadi. POGLEDAJTE VIDEO

Po lijepom i sunčanom vremenu naši dečki odigrali su vrlo dobru utakmicu. Po prvi puta ove sezone na raspolaganju su bili svi igrači pa tako već od prve minute pokazuju koji im je cilj. Pobijediti i istovremeno se iskupiti za lošu prezentaciju u prošlom kolu. U kratkom vremenu dolaze u vodstvo od 2-0 pogotcima Gabrijela Lajtmana. U prvom poluvremenu postižu i treći no sudac ga poništava zbog prekršaja na protivničkom vrataru. U drugom poluvremenu veću minutažu dobivaju igrači koji su nešto manje igrali tijekom sezone te se trude opravdati ukazano im povjerenje. Iako su mreže mirovale, uzbuđenja nije nedostajalo. Dobra utakmica za kraj jesenskog dijela na opće zadovoljstvo igrača, trenera, roditelja i prisutnih gledatelja. POGLEDAJTE VIDEO ...