PRATITE NAS NA:

Dana 29.09.2012. (subota) na igralištu NK "Sloga" u Čakovcu odigrano je 6. kolo u kategoriji početnika. Ekipa NK "Bratstvo" Jurovec igrala je protiv ekipe NK"Rudar". Rezultat je bio 2-0 u korist nogometaša iz Murskog Središća.


Po lijepom i sunčanom vremenu igrači Bratstva odigrali su utakmicu koju će najvjerojatnije htjeti što prije zaboraviti. Sve ono što je dosad krasilo našu ekipu, prije svega borbenost i požrtvovnost, u subotu je izostalo. U utakmici s malim brojem izglednih prilika za postizanje pogotka prvo poluvrijeme završilo je 0-0. U drugom poluvremenu igrači iz Murskog Središća koriste dvije prilike i osiguravaju sebi tri boda pogotcima u 32. i 36. minuti. Nadajmo se da će se slika naše momčadi popraviti već u slijedećem kolu kad se utakmice odigravaju na, za nas, domaćem terenu, igralištu NK"Polet". Protivnik nam je NK"Borac PMP" iz Turčišća.

Trener: Mihael Latjman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1