PRATITE NAS NA:

U subotu 22.9.2012. u Palovcu odigrane su utakmice 5. kola u kategoriji POČETNIKA. Ekipa NK"Bratstvo" iz Jurovca igrala je protiv domaćina NK"Dinamo" Palovec i nažalost izgubila 2-0.


U utakmicu ulazimo vrlo dekoncentrirani i bez nekog prevelikog motiva za igru. U prvom poluvremenu nam ništa ne uspijeva u napadu, a u obrani "nudimo" protivniku prilike za pogodak do kojeg oni i dolaze u 16. minuti. Nakon dogovora u poluvremenu drugi dio utakmice igramo borbenije i čvršće, što nam je donjelo nekoliko prilika za gol. Pod kraj utakmice odlučujemo maksimalno riskirati ne bi li barem postigli izjednačujući pogodak, ali domaćin naš rizik kažnjava golom u posljednjoj 40. minuti susreta. Pokazalo se da je izostanak velikog broja igrača, od toga nekolicine ključnijih, jako utjecao na igru naše ekipe, a na kraju i na krajnji rezultat.


U slijedećem kolu protivnik nam je NK"Borac PMP" iz Turčišća.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1