PRATITE NAS NA:

U subotu 15.09.2012. u Murskom Središću odigrane su utakmice 4. kola u kategoriji početnika. Ekipa NK"Bratstvo" Jurovec igrala je protiv ekipe NK"Mladost" iz Preloga. Rezultat utakmice bio je 6-2 u korist naše ekipe.


Nakon prva tri teška kola protiv objektivno jačih protivnika, igrači vrlo optimistično dočekuju utakmicu 4.kola protiv NK "Mladost" iz Preloga. Dobro raspoloženi prezentiraju gledateljima puno lijepih poteza. Iako nisu sve šanse realizirali, u prvom poluvremenu uspijevaju zabiti četiri gola. U 8.minuti, 13.minuti iz slobodnog udarca, 14.minuti i 20.minuti dok protivnici ublažuju razliku iz kaznenog udarca u 18. minuti. U drugom poluvremenu mlađi igrači dobivaju još veću minutažu i dajemo priliku drugom golmanu. Nastavljamo u istom raspoloženju i u 22. i 35. minuti povisujemo na 5-1, odnosno 6-1. U 38. minuti Preložani postižu pogodak za 6-2 i konačan rezultat utakmice.

Strijelci za NK"Bratstvo": Gabrijel Lajtman-4x, Rafael Lajtman-2x

U slijedećem kolu igramo protiv NK"Dinamo"Palovec.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1