PRATITE NAS NA:

Početak priprema mlađih kategorija

Prošli tjedan s pripremama za narednu sezonu krenuli su seniori, a uskoro će krenuti i mlađe kategorije.

Nakon završetka prvenstva neke kategorije vrlo uspješno odigrale su i razigravanje za prvaka Međimurja, dok su neke kategorije igrale prijateljske utakmice (npr. s NK Komenda, FC Bajuweren...). Slijedećeg tjedna, 14.7.2014. u dogovoru s vlastitim trenerima krenut će se s trenizima u sklopu priprema za predstojeću sezonu.

11.kolo POČETNICI

Dana 26.04.2014. u Murskom Središću, ekipa NK "Bratstvo" Jurovec odigrala je utakmicu 11. kola u kategoriji početnika protiv NK "Međimurje" Čakovec. Usprkos trudu i zalaganju, protiv boljeg i renomiranog protivnika, naša momčad izgubila 7:1.


9.kolo POČETNICI

U subotu 05.04. u Čakovcu, na igralištu NK "Sloga", odigrane su utakmice 9.kola lige početnika.
Ekipa NK"Bratstvo" Jurovec igrala je protiv domaćina NK"Sloga". Rezultat utakmice bio je 3-1 za našu ekipu.


7.kolo POČETNICI

U subotu 05.10.2013. godine u Svetom Martinu na Muri odigrane su utakmice 7. kola u kategoriji početnika. Naša ekipa NK"Bratstvo" Jurovec igrala je protiv nogometaša NK"Šenkovec" iz Šenkovca. Prvo poluvrijeme završilo je 1-0, a kraj utakmice 4-0 u našu korist.


Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

4:1

NK Polet
NK Međimurje
 
6.kolo, 3.NL Sjever
23.09.2023., 16:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  7.kolo 3.NL-sjever

   NK Pitomača

  -

  NK Polet

  Pitomača, 30.09.2023., 16:00 sati


  prethodno>> 6.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  4-1

  NK Međimurje (Čakovec)

 • 1