PRATITE NAS NA:

U subotu 05.10.2013. godine u Svetom Martinu na Muri odigrane su utakmice 7. kola u kategoriji početnika. Naša ekipa NK"Bratstvo" Jurovec igrala je protiv nogometaša NK"Šenkovec" iz Šenkovca. Prvo poluvrijeme završilo je 1-0, a kraj utakmice 4-0 u našu korist.


Po hladnom vremenu NK"Polet" opet je ugostio nogometaše starosti do 8 godina.

U prvom poluvremenu, unatoč terenskoj inicijativi, dosta dugo se čekalo na pogodak. Tek u 14. minuti David Mezga zabija za naše vodstvo od 1-0. U drugom poluvremenu nije trebalo dugo čekati, u 22. minuti strijelac je bio Nicolas Perčić. Usprkos brojnim zamjenama igrača, slijedi razdoblje potpune inicijative koju okrunjujemo u 31. minuti golom Brune Miklina. U 37. minuti Niko Trstenjak solo prodorom po lijevoj strani prolazi trojicu igrača te na kraju "valja" protivničkog vratara i posprema loptu unnebranjenu mrežu za 4-0.
Čestitka svim igračima na pobjedi i zalaganju.


Bilo je ovo posljednje jesensko prvenstveno kolo, no u planu su još
prijateljske utakmice.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1