PRATITE NAS NA:

U subotu, 28.09.2013. godine u Čakovcu na igralištu NK"Sloga" odigrane su utakmice 6. kola u kategoriji početnika. Protivnik našoj ekipi, NK"Bratstvo" Jurovec, bili su početnici NK"Omladinac" iz Novog Sela Rok. Rezultat utakmice bio je 1-0 za NK"Omladinac".

 


Vrlo dinamična i borbena utakmica. Sredinom prvog poluvremena primamo pogodak nakon kornera. Lopta je prošla kroz šumu nogu u kaznenom prostoru te zastala kod protivničkog igrača, kojemu iz blizine nije bilo teško uputiti loptu u gol.Unatoč silnom trudu do kraja utakmice ne uspijevamo postići pogodak.

Slijedeće 7.kolo igra se opet u Svetom Martinu na Muri na igralištu NK"Polet". Protivnik nam je NK "Šenkovec". Utakmica započinje u 12:00 sati.

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1