PRATITE NAS NA:

U subotu, 21.09.2013. godine u Svetom Martinu na Muri igralo se 5. kolo kategorije početnika. Ekipa NK"Bratstvo" Jurovec ugostila je ekipu NK"Međimurje" iz Čakovca. Čakovčani su pobijedili rezultatom 2-5. Rezultat prvog poluvremena bio je 1-3.


Utakmicu započinjemo loše, nekako uspavano, pa protivnik već u 3.minuti dolazi u vodstvo udarcem iz daljine u sami gornji kut gola. Šok u 8.minuti, povisuju na 2-0. To nije bilo dovoljno. U 11. minuti 0-3 iz kaznenog udarca. Tek nakon toga počinje naše "buđenje". U 18.minuti smanjujemo na 1-3. Strijelac Nicolas Perčić.
U poluvremenu dogovor, nema predaje. Trud se isplatio. U 32.minuti 2-3. Strijelac opet Nicolas Perčić. I dok smo se mi nadali mogućem izjednačenju Čakovčani u posljednjoj minuti postižu čak dva pogotka za konačnih 2-5.


Slijedeće 6.kolo igra se u Čakovcu na igralištu NK "Sloga".
Protivnik nam je NK"Omladinac" Novo Selo Rok.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1