PRATITE NAS NA:

Dana 14.09.2013. godine, u subotu, odigrane su utakmice 4. kola. Igralo se u Murskom Središću. Naša ekipa NK "Bratstvo" Jurovec igrala je protiv domaćina NK "Rudar". Prvo poluvrijeme dobivamo rezultatom 1-0, a sama utakmica okončana je rezultatom 2-1 za našu ekipu.


Po lijepom i sunčanom vremenu, ugodnom za igru, odigran je susjedski derbi. U izjednačenoj borbi u vodstvo dolazimo pred kraj prvog poluvremena iz kaznenog udarca, kojeg je realizirao Nicolas Perčić. U drugom poluvremenu izmjenjuje se pritisak i napadi s jedne na drugu stranu. Domaćin je prvi uspio postići pogodak. U 36. minuti izjednačuju na 1-1. Ne odustajemo i nastavljamo igrati. Trud nam se isplatio u posljednjoj minuti susreta. Za 2-1 zabija David Mezga.

U slijedećem kolu igramo protiv NK "Međimurje" Čakovec.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1