PRATITE NAS NA:

Dana 07.09.2013. godine, u Šenkovcu, odigrano je treće kolo početnika. Protivnik NK "Bratstvo" bila je ekipa iz Preloga, NK "Mladost". Ishod prvog poluvremena bio je 2-1 za igrače iz Preloga, dok je kraj susreta završio 5-2 u korist naših protivnika.


Po lijepom i sunčanom vremenu naši početnici nisu uspjeli ponoviti uspjeh iz prošlog kola. Postigli su tek po jedan pogodak u svakom poluvremenu. Strijelac oba pogotka bio je Nicolas Perčić. Prvog u 17. minuti iz kaznenog udarca, a drugi pogodak zabio je u 24. minuti susreta.


Slijedeći protivnik nam je NK "Rudar" iz M. Središća.

Trener: Mihael Lajtman

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1