PRATITE NAS NA:

Komentar utakmice NK "Venera PMP" – NK "Polet": Odgođena utakmica između veterana NK "Venera PMP" i NK "Polet" odigrana je u nedjelju, 27.05.2012. s početkom u 10.00 sati. NK "Polet" kao gost, utakmicu je dobio rezultatom 5 : 1 i tako osvojio prvo mjesto u MNLVS.  Pogledajte video...

Odlučnost, želja i maksimalno zalaganje svih igrača urodili su plodom. Prvo poluvrijeme završilo je vodstvom NK "Polet" rezultatom 3 : 0 (Kralj Tomislav – dva pogotka, Kutnjak Nikola – jedan pogodak).U drugom poluvremenu postignuta su još dva pogotka (oba je postigao Kralj Tomislav). Domaćin je kod rezultata 4 : 0 za goste uspio postići samo počasni zgoditak.

Nadamo se da je vrijeme "sušnih godina" za veterane NK "Polet" prošlo i da će ovakvih sretnih trenutaka biti još. Naime, prošlo je punih 10 godina (sezona 2001./2002.) od zadnje proslave prvaka MNLVS.

Branko Varšić

 

{youtube}OqN2FhLVNvY&feature{/youtube}

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1

Sponzori

Terme Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo  TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad