PRATITE NAS NA:

Veterani NK"Polet" su sa tri pobjede krenuli u proljetni dio prvenstva lige veterana "Sjeverozapad". U prva tri proljetna kola veteranske lige "Sjeverozapad" naši veterani ostvarili su tri uvijerljive pobjede i trenutno drže vrh prvenstvene tablice. Pogledajte video...


Nakon zimske stanke i odrađenih treninga u dvorani krenulo je i prvenstvo veterana, liga "Sjeverozapad". U 8. kolu vetranske lige "SJEVEROZAPAD", veterani NK"Polet" pobjedili su NK"Bratstvo" u gostima sa 1-2, u 9.kolu na domaćem terenu svladali su NK"Venera PMP" sa 4-0, da bi u 10.kolu na gostujućem terenu pobjedili NK"Dubravčan" iz Preseke sa 1-4. Nakon odigranih 10.kola veterani NK Polet trenutno su prvi na prvenstvenoj ljestvici sa 5 pobjeda, 4 neriješena rezultata i 1 porazom, pritom su osvojili 19 bodova uz gol razliku, 23 postignuta i 12 primljenih pogodaka.

 

{youtube}BNcMWhiZonE&feature{/youtube}

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi

Izvještaj

Grb NK Polet Sveti Martin na Muri

1:0

Grb NK Varteks
NK Polet
NK Varteks
 
14.kolo, 3.NL Sjever
18.11.2023., 13:30 sati, Sveti Martin na Muri
Opširnije...

Najave

 • Seniori +

  15.kolo 3.NL-sjever

  NK Međimurje

  -

  NK Polet

  Čakovec, ožujak 2024.


  prethodno>> 14.kolo 3.NL-sjever

  NK Polet

  1-0

  NK Varteks

 • 1

Sponzori

Terme Sveti MartinVnukDomingCrnkovic Arka kavana i catering Davor KocenCnc obradaCaffe bar MuraPosel-ZDInfo PointKontrol Biro Motus Energo  TitanioKnauf AC Baumgartner Strnad